top of page
3. 4. Mapa závodního okruhu

 

Následující podklady jsou určeny nejen borcům, kteří chtějí absolvovat celou trasu, ale i těm co zkusí oběhnout pár orientačních bodů, vyhledají pár „občerstvovacích stanic“ a najdou pár schránek s pokladem a při troše štěstí vyhrají losováním pohár  vítěze závodu nebo alespoň cenu na dalších pár místech.

 

 

Interaktivní mapa celé trasy

 

Interaktivní mapu závodního okruhu pro detailní prostudování lze zobrazit na webu Zde.

Tuto mapu můžete libovolně zvětšovat, zmenšovat a posouvat stejně jako mapu na webové stránce www.mapy.cz.

 

Navíc je zde doprogramována akce, která při projetí myší nad ikonou orientačního bodu zobrazí bublinu s číslem a názvem orientačního bodu.

 

Dále je zde také doprogramována akce, která při kliknutí na ikonu orientačního bodu zobrazí vizitku s těmito údaji:

poloha - je GPS souřadnice orientačního bodu. U všech vyznačených 75 orientačních bodů byla GPS souřadnice zjištěna vždy na místě mobilem pomocí aplikace Averaging, jako průměr 30 měření v každém bodě.

pokračování - je směr dalšího postupu  vztažený vždy ke směru příchodu do orientačního bodu

občerstvení - je seznam restaurací v blízkém okolí bodu

tip - je návrh k návštěvě zajímavého místa v okolí trasy

schránka - je popis  místa ukrytí schránky s „pokladem“ (geocache). Celkem je na trase  uloženo 5 těchto schránek. Fyzicky však budou schránky na místo uloženy nejdříve 1 den před startem závodu.

 

 

Náčrtek celé trasy k vytištění

 

Schéma celé trasy si můžete vytisknout a je vhodné si jej vzít na trasu (některé ukazatelé na trati mohou být totiž zničené nebo zcizené). Klikněte na ikonu Wordu výše. Uložte si  soubor a pak si běžným způsobem jeho obsah programem Word vytiskněte nebo alespoň zobrazte.

Trasa závodního okruhu:

bottom of page